Podstrona: Prowadzone zajęcia dydaktyczne / Wizytówka pracownika PRz

Prowadzone zajęcia dydaktyczne

Rozkład zajęć semstr zimowy 2022/23

red. Dominik Strzałka
Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23
  Strzałka Dominik (ES)  
Poniedz A Poniedz B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
@07:00-7:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @07:00-7:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00:08:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00:08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
@08:45-09:00 --- --- A1-C1, A1-C3 --- --- A1-C2 --- --- -x- -x- @08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) --- --- Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- A113 --- --- F202 --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---   --- ---   --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---   --- ---   --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---   --- ---   --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---   --- ---   -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
@10:30-10:45 F1-DU F1-DU -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @10:30-10:45
10:45-11:00 Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Konsultacje F308 Konsultacje F308 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 A313 A313 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30     -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45     -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00     -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15     Zebranie Zakładu Zebranie Zakładu -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
@12:15-12:30 F1A-DU-L1 F1A-DU-L2 --- --- --- --- -x- -x- @12:15-12:30
12:30-12:45 Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 F602 F602 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15     -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30     -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
@14:00-14:15 F1A-DU-L2 F1A-DU-L1 --- --- --- --- --- --- -x- -x- @14:00-14:15
14:15-14:30 Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 F505 F505 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45     --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
@15:45-16:00 --- --- F1-C5, F1-C6 --- --- --- F1-C1, F1-C2 F1-C3, F1-C4 -x- -x- @15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 3.) --- --- --- Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- F202 --- --- --- F202 F202 -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---   --- --- ---     -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---   --- --- ---     -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- ---   --- --- ---     -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- ---   --- --- ---     -x- -x- 17:15-17:30
@17:30-17:45 -x- Paszkiewicz Andrzej (ES), Strzałka Dominik (ES) -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- @17:30-17:45
17:45-18:00 -x- FS4-L1 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI sem. 7.) - P30 Projekt -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- F604 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x-   -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x-   -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x-   -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
  Timetable generated with FET 6.5.3 on 10/3/22 8:23 PM  

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję